POKER

gra poker dla doroslychKomputerowy poker internetowy dla dorosłych i nauka gry w pokera.

Każdy z nas z pewnością słyszał o słynnym i znanym na całym świecie pokerze, jednak nie każdy zna zasady gry. Dziś postaram się w tym krótkim artykule przedstawić wam podstawowe zasady gry w pokera. Poker to jedna z wielu gier hazardowych, która grana w profesjonalnym kasynie, jest prowadzona przez krupiera, który dba o prawidłowy przebieg całej rozgrywki. Wszystko zaczyna się oczywiście od rozdania kart. Krupier dokładnie tasuje zazwyczaj nową talię pięćdziesięciu dwóch kart i rozdaje każdemu z graczy po pięć kart. Następnie gracze bez patrzenia w karty obstawiają stół określoną przez krupiera sumą pieniędzy.

Dopiero po obstawieniu pokerowego stołu gracze sprawdzają jakie mają karty i podejmują decyzje o kolejnym ruchu. Najpierw poszczególni gracze wymieniają dowolną liczbę kart, a gdy cała wymiana się zakończy następuje dalsza część gry. Każdy z graczy ma do wykonania kilka możliwych ruchów. Może to być pas, czyli rezygnacja z dalszej gry i utrata pieniędzy zostawionych na pokerowym stole, może to być podwojenie stawki, czyli przebicie stawki początkowej na stole pokerowym, może to być czekanie, czyli nie obstawianie stołu pieniędzmi, pod warunkiem że inni gracze również tego nie czynią, może to być również sprawdzenie, czyli wyłożenie kart na stół i wyłonienie zwycięzcy danej rozgrywki pokerowej. Jednak ten ostatni ruch zazwyczaj nie pada tak wcześnie.

Nawet jeżeli któryś z graczy pokerowych ma w kartach silnego pokera, zdecyduje się na sprawdzenie nieco później, kiedy stawka pieniężna na stole zdecydowanie wzrośnie. Po każdej rundzie następuje najpierw obstawienie stołu przez wszystkich graczy, a dopiero pada decyzja o wymianie kart oraz o innych ruchach. Poker internetowy to fascynująca i rewelacyjna gra hazardowa, i warto poznać jej zasady, jeżeli nie z potrzeby grania, to z czystej ciekawości. Interesuje Cie komputerowy poker online dla dorosłych na pieniądze? Sprawdź go klikając link poniżej. Tam dowiesz się gdzie gi jak grac.

Poker online <<< zagraj w gre karciana juz teraz!