Murzyn

Ta historia wydarzyła się półtora roku temu. Pojechałam do Niemiec odwiedzić moją serdeczna przyjaciółkę Gosię. Mieszkała w Hamburgu ze swoim facetem, notabene Niemcem. W sobotę poszłyśmy do klubu na imprezę.

Trochę wypiłyśmy, mnóstwo czasu spędziłyśmy na parkiecie. W pewnym momencie Gosia przedstawiła mi Anthony’ego. Był wysokim, przystojnym dobrze zbudowanym Murzynem. Cała imprezę zabawiał mnie rozmową i dotrzymywał towarzystwa na parkiecie. Pod wpływem nastroju i wypitego alkoholu atmosfera stawała się coraz gorętsza, nasze ciała w tańcu ocierały się o siebie i czułam narastające w nas pożądanie. Jeszcze nigdy nie byłam z Murzynem więc w sumie czemu by nie… Poczułam jak jego dłonie ślizgają się p0o moim ciele, dotykają moich pośladków, wdzierają się pod sukienkę, miałam na niego coraz większą ochotę. Zaproponował, zmianę miejsca zabawy. Pojechaliśmy do niego. Już w taksówce ciężko nam się było opanować. Bałam się czy szofer nie spowoduje wypadku widząc co się dzieje we wstecznym lusterku.
Dojechaliśmy na miejsce. Anthony nie pozwolił mi nawet oglądnąć swojego mieszkania. Po prostu już w przedpokoju przywarł mnie do ściany i zaczął zdzierać ze mnie ubranie. Nim się spostrzegłam byłam naga. Stałam oparta o ścianę a on pieścił moją cipkę swoimi palcami jednocześnie namiętnie mnie całując. Byłam cała mokra i gotowa na wszystko. Ściągnęłam z niego bokserki. Może trochę przesadzają z opowieściami o męskości Murzynów, ale… tylko trochę. Jego członek miał co najmniej 20 cm. Wzięłam jego armatę w dłoń i zaczęłam masować. Po chwili Anthony odwrócił mnie tyłem do siebie. Oparłam się rękoma o ścianę. Poczułam jak jego męskość ociera się o moje pośladki, nakierowuje się na moją cipkę. Wszedł we mnie nagle, mocno. Poczułam się jakby zaraz jego maczuga miała rozerwać moją szparkę, ale ta szybko elastycznie dostosowała się do jego wielkości i wchłonęła jego kutasa. Posuwał mnie szybkimi, mocnymi pchnięciami. Czułam jak jego członek wysuwa się rytmicznie ze mnie aby zaraz mocnym uderzeniem wejść we mnie. Głęboko… Coraz szybciej… i szybciej… Moje westchnienia przemieniły się w głośne jęki…. Wyszedł ze mnie i odwrócił mnie przodem do siebie. Podniósł mnie do góry, opierając o ścianę. Tak oto zawisłam w powietrzu nabiwszy się w tym czasie na jego sterczącego kutasa. Ten sex był szalony, nabijałam się na niego czując jednocześnie jego mocne pchnięcia, potęgujące moje doznania. Czułam że obydwoje zbliżamy się do finiszu…. czułam jak świat wiruje wokół mnie, a nadciąga fala ekstazy. Szczytowaliśmy w tym samym momencie. Poczułam, jak mocny strumień spermy uderza w moje ścianki. To uczucie tylko spotęgowało orgazm jaki sama w tym czasie doświadczałam. Zacisnęłam uda delektując się nim.
Anthony zaniósł mnie do pokoju i położył na łóżku. Przygotował drinki a ja rozglądnęłam się po jego mieszkaniu. Muszę przyznać, że było bardzo przestronne i gustownie urządzone. Sączyliśmy drinka i prowadziliśmy luźna rozmowę. Jeszcze obydwoje byliśmy pod wrażeniem odbytego seksu. W trakcie rozmowy Anthony swoja dłoń skierował miedzy moje uda i delikatnie pieścił wciąż mokrą z soków i jego spermy cipkę. Odłożyłam drinka i ułożyłam się na łóżku tak aby mieć możliwość wzięcia do ust jego członka, a on mógł mnie dalej pieścić. Najpierw oblizałam jego penisa z góry na dół. Smakował sperma i moimi sokami. Wsunęłam go do ust. Najpierw samą główkę objęłam mocno wargami. Później resztę.Nie zmieścił się cały. Zaczęłam ssać, a dłonią masowałam jego jądra. Szybko jego członek się ożywił. Kazałam mu się położyć na łóżku, a sama klęknęłam nad nim. Najpierw usiadłam swoją cipka na jego twarzy, ssąc mu cały czas kutasa. Później zmieniliśmy pozycję. Zapragnęłam go dosiąść i ujeżdżać jak swego rumaka. Nabiłam się na niego. Moje ciało falowało, poruszałam biodrami najpierw z lekka wibrując a później coraz gwałtowniej podnosząc się i opadając, nabijając się z impetem na jego sterczący pal. Czułam jak znów pogrążam się w ekstazie. Anthony pieścił moje sutki a ja galopowałam na nim w szaleńczym tempie. Orgazm przyszedł bardzo szybko. Poczułam ten cudowny skurcz i głośno jęcząc rozkoszowałam się tym stanem, po czym z jeszcze głośniejszym krzykiem opadłam na jego ciało. Anthony wysunął się ze mnie, ukląkł obok nadstawił swój członek obok moich ust i zaczął się doprowadzać sam do wytrysku. Rozchyliłam usta i wysunęłam swój języczek prosząc aby spuścił się na niego. Wytrysnął mocnym obfitym strumieniem. Jego sperma wpływała do moich ust. Nie połykałam jej od razu aby się mógł delektować tym widokiem. Gdy ostatnia kropla spadła na mój język przełknęłam całość, choć część i tak nie byłam w stanie, pozwalając jej wypłynąć z kącików moich ust i spłynąć po brodzie na moje ciało.
Tej nocy kochaliśmy się jeszcze kilkakrotnie, a całość zwieńczyliśmy już po przebudzeniu w południe pod prysznicem. Może Wam to kiedyś opowiem…

bezpieczna pornografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *